Gisa Prefabrik
KATALOG
0

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

  • Merkez:
    Tekirdağ
  • Telefon:
    0282 653 11 02
  • Mail:
    info@gisaprefabrik.com.tr

Yılların Tecrübesiyle
En İyi Hizmeti Hedefliyoruz.

Bugün deneyimli, istikrarlı, katılımcı ekibiyle Yurt içinde sürekli gelişmeyi hedefleyerek, müşteri odaklılığını benimseyip istikrarlı büyüme anlayışı ile yoluna devam etmektedir.

Gücünü, teknolojiye yaptığı yatırımlar, kaliteli ve yenilikçi hizmet anlayışı ile müşteriye verdiği güven oluşturmaktadır.Dünden bugüne sektöründeki bütün gelişmeleri ve yenilikleri takip eden ve konusunda öncü firmalardan üretim sistemini her geçen gün daha ileriye taşımak, müşterilerine daha kaliteli ürün ve hizmet sunmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Prefabrik retim faaliyetleri içinde prefabrik ev, demonte prefabrik, konteyner, çelik yapı, çelik ev, hangar yar almakatadır.

Başarı Kriterleri:Projeleri zamanında ve bütçeye uygun tamamlamak,Üst kalite inşaat servisleri sunmak,Çevre ve İş Sağlığı Güvenliği en üst standardlarda tutmak,Çalışanlarını, şirkete başarıyı sağlayan en kıymetli varlığı olarak benimsemek.

Kurumsal

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Şirketimiz kendi hedef ve stratejileri doğrultusunda "Sürekli gelişmeyi" ve "müşteri odaklığını" esas almaktadır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz

Gisa Prefabrik olarak Türkiye´nin yapı kültürünü (Yapı Sistemini) değiştirmeyi hedefliyor bu doğrultuda kendimizi geliştiriyoruz.

Misyonumuz

Misyonumuz

İnsanların her türlü barınma ihtiyaçları için sağlıklı, kaliteli, güvenli, estetik, hızlı, ekonomik , hazır ve yaşanabilir mekanlar üreterek yaşam sunmak.

10 +
Yıllık Tecrübe
143
Tamamlanan Proje
412
Mutlu Müşteri
100 +
Çeşitlilik

Yorumlar

Yusuf T

Yusuf T

Mimar

İyi ki prefabrik ev yaptırmak için Gisa'yı tercih etmişiz.. Köyüme 2 1 prefabrik ev yaptırdım üç günde kurdular. Boyası vs. onuncu günde hemen yeni evimize oturduk. Sanki mucize gibi, harika bir şey.

Hande U

Hande U

Operatör

Keşke ben de prefabrik ev yaptırsaydım. Betonarme eve karar verdim o kadar pişmanım ki. Usta iki ay dedi bir yıl bitti ama hala ev bitmedi. Hemen yanımda bulunan arsaya komşum prefabrik ev yaptırdı. Satın aldıkları firma benimkinden daha büyük evi sadece 3 günde kurdu. Kendisi zemin şapını attırıp parke ve fayansları döşettirdikten sonra firma tekrar geldi 2 günde de evin iç ve dış boyasını tamamlayarak oturuma hazır teslim etti. Böyle olacağını bilseydim ben de prefabrik yaptırırdım. Nasıl pişmanım anlatamam. Komşum benden aylar sonra temel attı, içine girdi oturuyor ben ise hala inşaatla uğraşıyorum.

Burcu E

Burcu E

Öğretmen

Kuzenimle aynı anda köye ev yapmaya karar verdik. O prefabrik ev yaptıracağım dedi ben ise betonarme olsun dedim. Gisa firmasına prefabrik ev yaptırdı 15 günde evi hazır oldu. Şimdİ evinde oturuyor ben ise ona imrenerek bakıyorum. Çünkü ikinci yıla girdik ben hala inşaat çilesiyle uğraşıyorum.

Bize Projenizden Bahsedin?

Form Gönder